Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos. Tai - tavo, tavo trenerių ir artimųjų atkaklaus darbo rezultatas", - įteikdama apdovanojimą sakė Prezidentė. Įrašo navigacija Svarbiausia — išdeginti daugiau kalorijų per svorio mažinimo patarimai nei yra suvartojama.

Naujausios sporto žinios Olimpinė čempionė R. Meilutytė apdovanota Komandoro didžiuoju kryžiumi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ordino "Už nuopelnus Lietuvai" Komandoro didžiuoju kryžiumi penktadienį apdovanojo Londono olimpinėse žaidynėse aukso medalį iškovojusią mūsų šalies plaukikę Rūtą Meilutytę.

Tavo laimėjimas - tai ne tik didžiulė pergalė, bet kartu įsipareigojimas atsakingai dirbti ir toliau siekti gerų rezultatų. Sveikinu iškovojus aukso medalį.

Tai - tavo, tavo trenerių ir artimųjų atkaklaus darbo rezultatas", - įteikdama apdovanojimą sakė Prezidentė. Pasak Prezidentūros pranešimo, apdovanojusi R. Meilutytę, šalies vadovė pirmajam plaukikės treneriui Giedriui Martinioniui įteikė padėkos raštą ir Prezidentės atminimo medalį.

Lietuva Londono olimpinių žaidynių medalių lentelėje dalijasi vietas Po vieną aukso ir bronzos apdovanojimą turinti Lietuvos rinktinė Londono olimpinių žaidynių medalių lentelėje dalijasi vietas su Airijos ir Turkijos atstovais. Į pirmąją vietą medalių lentelėje pakilo JAV sportininkai, iškovoję 39 aukso, 25 sidabro ir 26 bronzos medalius. Į antrąją poziciją nukrito Kinijos atletai, turintys 37 aukso, 24 sidabro ir 19 bronzos apdovanojimų.

Tkd svorio metimui Svorio mažinimo taisyklės

Treti - Didžiosios Britanijos atstovai. Jie iškovojo 25 aukso, 13 sidabro ir 14 bronzos medalių.

Rūkymas ir svorio metimas

Po vieną sidabro ir bronzos apdovanojimą turinti Estija dalijasi vietas, o vieną bronzos medalį turinti Latvija - pozicijas. Per 13 varžybų dienų apdovanojimus pelnė 80 šalių sportininkai aukso - Londono olimpinėse žaidynėse iš viso bus išdalinti medalių komplektai. Tekvondo varžybų auksas - amerikietei ir turkui Londono olimpinių žaidynių moterų tekvondo varžybų svorio kategorijoje iki 57 kg aukso medalį iškovojo metė amerikietė Džeida Džons Jade Jones.

Tkd svorio metimas. Pagrindiniai svorio metimo principai

Ji finale ketvirtadienį nugalėjo nukart pasaulio čempionę erių metų kinę Hou Judžvo Hou Yuzhuo. Olimpinėmis čempionėmis tapo JAV vandensvydininkės Londono olimpinių žaidynių moterų vandensvydžio turnyro nugalėtoja tapo JAV rinktinė. Ji finale ketvirtadienį žolės želė svorio metimas,, įveikė Ispanijos vandensvydininkes. Amerikietės prieš ketverius metus Pekine pelnė sidabro medalius, o metais Atėnuose buvo trečios.

tekvondo svorio metimas

Rungtynėse dėl bronzos medalių Australijos komanda po pratęsimo,;įveikė Vengrijos ekipą. Nugalėtojų titulą gynusios amerikietės finale ketvirtadienį įveikė pasaulio čempionę Japonijos komandą. Finalo dvikovą Vemblio stadione stebėjo 80 žiūrovai - tai olimpinių žaidynių futbolo varžybų rekordas.

Kemzūra: patys sau pakišome koją Ketvirtadienį į Vilnių parskrido Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Mūsų šalies krepšininkams pirmą kartą po Nepriklausomybės atgavimo nepavyko tekvondo svorio metimas tarp keturių stipriausių olimpiados komandų. Londono olimpinių žaidynių ketvirtfinalyje trečiadienį lietuviai pralaimėjo Rusijos komandai.

Medalius toliau dalinosi laisvųjų imtynių, taekvondo ir lengvosios atletikos varžybų dalyviai

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra teigė, kad pasiekti geresnių tekvondo svorio metimas sutrukdė nuolatinės klaidos. Nebuvo jis labai blogas, bet to, ko tikėjomės, ko norėjome, to neatlikome, - kalbėjo nacionalinės komandos strategas.

Turbūt labiausiai pasiekti geresnį rezultatą sutrukdė klaidos, kad ir paskutinėse rungtynėse, ketvirtfinalyje. Per daug klydome tokio atsakingumo rungtynėse. Šiomis klaidomis daug ką iš savęs atėmėme. Susideda viskas - vienas klaidas išprovokavo agresyvi varžovų gynybą, kitas - nuovargis ir kitos priežastys.

Tkd svorio metimas

Kartais per daug rizikavome. Kartu žaidėme visą vasarą, tad susižaidimas turėjo būti". Kemzūros manymu, geriausios lietuvių Londone sužaistos rungtynės buvo dvikova su olimpiniais ir pasaulio čempionais JAV krepšininkais, kurie po atkaklios kovos šventė pergalę tik penkių taškų skirtumu Ieties metikė B.

Špotakova apgynė olimpinės čempionės titulą Londono olimpinių žaidynių moterų ieties metimo varžybų nugalėtoja tapo Pekino žaidynių čempionė erių metų čekė Barbora Špotakova. Sidabro ir bronzos medalius iškovojo Vokietijos ieties metikės. Finale kovojo 12 sportininkių.

Kenijos bėgikas D. Rudiša pagerino pasaulio rekordą Londono olimpinių žaidynių vyrų m bėgimo varžybose ketvirtadienį Kenijos atstovas Deividas Rudiša David Rudisha 0,1 sek. Ankstesnį planetos rekordą D. Rudiša buvo pasiekęs metais.

Tkd svorio metimui, Prenumeruokite naujienlaiškį

Sidabro medalį iškovojo botsvanietis Nidželis Amosas Nijel Amos, 1 min. Vyrų trišuolio varžybose ketvirtadienį aukso ir sidabro medalius iškovojo JAV sportininkai. Tekvondo svorio metimas D. Draudvila olimpinėse žaidynėse liko as Londono olimpinių žaidynių vyrų dešimtkovės varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Darius Draudvila užėmė ąją vietą. Nugalėjo nuo pat pirmosios rungties į priekį išsiveržęs pasaulio vicečempionas erių metų amerikietis Eštonas Ytonas Ashton Eaton.

Jis surinko taškus.

Pasiskiepijus pajėgiausia Lietuvos tekvondo kovotoja taikos į Europos čempionato medalius

Sidabro medalį iškovojo dukart pasaulio čempionas erių metų amerikietis Trejus Hardis Trey Hardee, tšk. Jamaikos sprinteris J. Boltas triumfavo ir m bėgimo varžybose Jamaikos sprinteris Juseinas Boltas Usain Bolt tapo pirmuoju sprinteriu, kuriam pavyko laimėti tiek m, tiek m bėgimo varžybas dviejose olimpinėse žaidynėse iš eilės.

Boltas pagerino legendinio JAV bėgiko Karlo Luiso Carl Lewis rekordą - amerikietis ir metų olimpinių žaidynių sprinto distancijose iškovojo tris aukso ir vieną sidabro medalį.

Praėjusį sekmadienį Londono olimpinių žaidynių vyrų m bėgimo varžybose auksą iškovojęs erių metų J. Boltas ketvirtadienį įrodė, kad yra greičiausias ir dvigubai ilgesnėje distancijoje. Jamaikietis m nuotolį įveikė per 19,32 sek.

• Taekvondo varžybų auksas - pietų korėjietei ir argentiniečiui Dar du medalių komplektus Londono olimpinėse žaidynėse penktadienį išsidalijo taekvondo kovotojai.
  • Holly willoughby svorio netekimas moterų sveikata

Antrąją ir trečiąją vietas užėmė taip pat Jamaikos bėgikai. Sidabro medalį iškovojo pasaulio čempionas ejų metų Johanas Bleikas Yohan Blake, 19,44 sek.

08 Naujausios sporto žinios, Lietuvos Aidas - Valstybės laikraštis

Kinijos šuolininkė į vandenį apgynė olimpinės čempionės titulą Londono olimpinių žaidynių moterų šuolių į vandenį nuo 10 m bokšto varžybas laimėjo Pekino žaidynių čempionė metė kinė Čen Ruolin Chen Ruolin. Antrąjį aukso medalį Londone iškovojusi Kinijos sportininkė finale ketvirtadienį surinko ,30 taško ir užtikrintai pranoko savo varžoves.

Čen Ruolin su Vang Hao Wang Hao triumfavo ir sinchroninių šuolių į vandenį nuo 10 m bokšto varžybose. Antrąją vietą užėmė metė australė Britanė Broben Brittany Broben, ,50 tšk.

Moterų imtynių varžybose aukso medalius iškovojo japonė ir rusė Londono olimpinių žaidynių moterų imtynių varžybų svorio kategorijoje iki 55 kg nugalėtoja tapo Atėnų ir Pekino žaidynių čempionė erių metų japonė Saori Jošida Saori Yoshida. Devynis kartus pasaulio čempionatuose triumfavusi Japonijos imtynininkė finale ketvirtadienį nugalėjo erių metų kanadietę Tonją Lin Verbek Tonya Lynn Verbeek.

Kanadietė Atėnų olimpiadoje iškovojo sidabrą, o Pekine pelnė bronzą.

Kaip laikantis keto dietos ir nevalgant angliavandenių užauginti raumenis? Trudeaus svorio paslaptis atskleidė Tkd svorio metimas, Pagrindiniai svorio metimo principai Fahrenheit svorio netekimas narkotikų Nevada svorio netekimas hipnoterapija Sėkmingiausias svorio metimo planas reikalauja ir kalorijų, ir suvartojamų riebalų kiekio sumažinimo. Atiduodami gauname dvigubai Kaip prasidėjo jūsų ieškojimai? Ką pirmiausia keitėte savo gyvenime?

Olimpinis auksas - Didžiosios Britanijos raitelei Londono olimpinių žaidynių dailiojo jojimo varžybas ketvirtadienį laimėjo erių metų britė Šarlotė Diužarden Charlotte Dujardin. Komandų varžybose taip pat auksą iškovojusi Didžiosios Britanijos raitelė surinko 90, proc.

Sidabro medalį iškovojo ejų metų olandė Adelinda Kornelisen Adelinde Cornelissen, 88, proc. Praėjusių trejų olimpinių žaidynių čempionė erių metų olandė Ankė van Grunsven Anky van Grunsven, 82, proc.

Tkd svorio metimas, Pagrindiniai svorio metimo principai

Pirmosiomis bokso čempionėmis olimpinių žaidynių istorijoje tapo britė, airė ir amerikietė Londone ketvirtadienį išdalinti pirmieji olimpinių žaidynių istorijoje iki 4 svorio metimo rezultatų bokso varžybų medaliai.

Baidarių ir kanojų irklavimo varžybose aukso medalius iškovojo Vokietijos, Vengrijos ir Australijos atstovai Londono olimpinių žaidynių vyrų dviviečių kanojų varžybose m distancijoje aukso medalius iškovojo Vokietijos atstovai Peteris Tekvondo svorio metimas Peter Kretschmer ir Kurtas Kušela Kurt Kuschela. Vokietijos irkluotojai finale ketvirtadienį distanciją įveikė per 3 min.